Aydın Kurtoğlu’nun Yeni Şarkısı ” Söz “

Aydın Kurtoğlu’nun Yeni Şarkısı ” Söz “

AYDIN KURTOĞLU’NUN YENİ ŞARKISI : ” SÖZ ” 

 

Son maxi single’ı Pişman ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten pop müziğin iddialı ismi Aydın Kurtoğlu, ” Söz ” ismini verdiği yepyeni teklisini dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

 

Sözleri Günay Çoban’a, bestesi ve düzenlemesi Yak şarkısının da söz ve müziğine imzasını atan Serkan Balkan’a, mix&masteringi Emre Kıral’a ait olan ”Söz” şarkısı için uzun süredir yoğun bir çalışma temposuna giren başarılı sanatçı, güncel ve modern soundlar baz alınarak düzenlenen şarkıda, elektronik müzik ile Türk ezgilerinin harmanlanmış halini müzikseverlere sunuyor.

 

Aydın Kurtoğlu yeni klibi için 8 kilo verdi ! 

 

”Söz” şarkısının klip çekimi için yönetmen Murat Joker ve ekibi ile birlikte Tokyo’ya giden Aydın Kurtoğlu, iki ayrı konseptte gece ve gündüz çekimleri tamamlanan klip için tarzını baştan aşağıya değiştirdi.

 

Modern ve cool duruşu ile Tokyo sokaklarında dolaşan ve arayış içerisinde olan bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, klip için 8 kilo vererek yeni bir görünüme kavuştu.

 

Barış Manço’dan sonra Aydın Kurtoğlu’da Tokyo’da…

 

Yıllar önce Barış Manço’nun konser vermek için gittiği Tokyo’ya klip çekimi için giden Aydın Kurtoğlu, Tokyo’da klip çeken ilk Türk sanatçı oldu.

 

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı ”Söz” ve video klibi, DMC etiketiyle … tarihinde tüm dijital platformalarda ve müzik kanallarında yerini alacak.

 

Müzik Haberleri 28 Şubat, 2018 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU