Ayşegül Aldinç’e Mabel Matiz Şarkısı “Bir Tek Gördüğüm”

Ayşegül Aldinç’e Mabel Matiz Şarkısı “Bir Tek Gördüğüm”

Pop müzik dünyasının en önemli kadın yorumcularından, aynı zamanda başarılı oyuncu Ayşegül Aldinç, yaklaşık 5 yıllık bir aradan sonra iddialı bir şarkı ile karşımızda.

2010 yılında yayınladığı tek şarkılık ‘O Kız’dan bu yana, yeni bir şarkı dinlemek için sabırsızlandığımız Ayşegül Aldinç, DMC etiketiyle yayınlanacak ‘Bir Tek Gördüğüm‘ isimli şarkı ile kendisini özleyen hayranlarını sevindiriyor.

Söz ve müziği son dönemin en ses getiren yorumcularından Mabel Matiz’e ait olan ‘Bir Tek Gördüğüm’, önümüzdeki günlerde dijital platformlarda satışa sunulacak. Mabel Matiz‘in aynı zamanda geri vokallerinde de yeraldığı ‘Ozan Çolakoğlu’nun prodüktörlüğünde kaydedilen şarkının video klibi ve sanatçının muhteşem son fotografları ‘Nihat Odabaşı’ imzası taşıyor.

Bugüne kadar “Kara Sevda”, “Gözlerin Su Yeşili’,”Alev Alev”, “Yanlışsın”, “Al Beni”, “Alimallah”, ”Sorma’, “Ben Kimselere Yar Olmam”, “Beni Hatırla” gibi birçok hit şarkı seslendiren Aldinç, şarkının ardından bahar sezonunda sahnelerde olacak.

Bu şarkı aynı zamanda Ayşegül Aldinç’in ünlü besteci/ yorumcuların yepyeni şarkılarından oluşacak ve sonbaharda yayınlanacak yeni albümünün de müjdecisi olacak.

Müzik Haberleri 28 Nisan, 2015 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU