Ersay Üner İki Aşk’ı Anlattı

Ersay Üner İki Aşk’ı Anlattı

Tatlım Tatlım şarkısındaki yorumcu kimliği ile büyük bir etki yaratan Türk müziğinin söz ve beste alanındaki en önemli isimlerinden müzisyen Ersay Üner, merakla beklenen yepyeni teklisi ” İki Aşık”ı müzikseverler ile buluşturdu.

 

Hande Doğandemir ilk defa bir klipte rol aldı ! 

 

Klip çekimi için Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner’e ilk defa bir klipte rol alan güzel ve başarılı oyuncu Hande Doğandemir eşlik etti.

 

Bir ayrılıp bir barışan iki sevgiliyi anlatan klipte, birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlemesi siyah beyaz video tekniği kullanılarak etkileyici sahnelerle izleyiciye sunuldu.

 

Bir çok hit şarkının sahibi müzisyen, şarkısı ve klibi ile ilgili : ” İki Aşık bugüne kadar yaptığım şarkılar arasında kendine farklı bir yer edindi.Yeni nesil bir forma sahip fakat hissi çok tanıdık. Klipte de aynı yenilik ve hissi yansıtmaya özen gösterdik.Yeni şarkı İki Aşık’ı ve klibini dinleyicilerimizle paylaşmanın heyecanı içindeyiz.  ” yorumunu yaptı.

 

 

Ersay Üner yeni şarkısı için dünyaca ünlü ses mühendisi BennySteele ile çalıştı ! 

 

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan başarılı müzisyen, yeni projesinin mix&masteringiniJustinBieber, David Guetta , Kesha ve JasonDerulo gibi dünyaca ünlü isimlerin çalışmalarına imza atan BennySteele ile yaptı.

 

Yine dünyaca ünlü ve Los Angeles’ta bulunan Villages Stüdyoları’nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Ersay Üner, geri kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı.

 

Ersay Üner İki Aşık isimli tekli çalışmasının fotoğraf çekimleri için Ergin Turunç ile bir araya geldi.

 

Ersay Üner’in yeni teklisi İki Aşık 24 Kasım tarihinde DMC etiketiyle tüm dijital platformalarda ve video klibi tüm müzik kanallarında yerini aldı.

Müzik Haberleri 25 Kasım, 2017 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU