Gökhan Türkmen’den “Taş” Gibi Klip

Gökhan Türkmen’den “Taş” Gibi Klip

Yayınladığı her şarkısı uzun süre listelerde 1 numara olan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen ‘ En Baştan ‘ albümünün 5.video klibini, sözü Ahmet Faik Dökmeci’ ye, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan ‘Taş’ isimli şarkısına çekti.

‘En Baştan’ isimli albümüne çektiği ‘Çatı Katı’ klibi 40 milyon, ‘Sen İstanbulsun’ klibi 23 milyon izleyici sayısına ulaşan Gökhan Türkmen, yine çok ses getirecek bir çalışmayla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

‘Taş’ ın video klibi son 5 klibinde birlikte çalıştığı, aynı zamanda yakın arkadaşı olan Murat Joker yönetmenliğinde ,Varol Şahin’in görüntü yönetmenliğinde İstanbul Tem stüdyolarında bir gün’de çekildi. Set fotoğrafları İlker Şeref imzası taşıyor.

‘BU PARTİ ÇOK KONUŞULACAK’

Video klip’te 70’ler ve 80’ler’ in disko eğlencesi anlatılırken, Gökhan Türkmen’ in stil danışmanı İlknur Aykanat tarafından o dönemlere ait kostüm,dekor ve aksesuarlarla renklenen klip son dönemin en eğlenceli kliplerinden biri olmaya aday.

Gökhan Türkmen’e klip çekimlerinde profesyonel dansçılar ve ekip arkadaşları da eşlik etti. Sanatçı çekim boyunca sempatik tavırları ve kendine has dans figürleri ile eğlenceli saatler geçirdi.

Müzik Haberleri 21 Mayıs, 2015 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU