Gülşen “Bangır Bangır” Geliyor

Gülşen “Bangır Bangır” Geliyor

Hit şarkıların yaratıcısı Gülşen bir yıldan uzun süredir üzerinde çalıştığı ve merakla beklenen yeni albümü BANGIR BANGIR ile 29 Nisan’da dinleyenleriyle buluşuyor.
Her zaman hikâyesi olan projelerin içinde gördüğümüz ve daima yeninin peşinde olan başarılı sanatçı Gülşen, son albüm çalışmasında farklılıkların güzelliğine vurgu yapıyor.
Bangır Bangır” ile etnik ve egzotik bir dünyanın kapılarını açan Gülşen, müziğindeki tüm hikâyeyi, her söze ve her ritme olduğu gibi görsel dünyasına da yansıtıyor.
Tamamıyla modern bir alt yapıya sahip olan Bangır Bangır, Anadolu’ya özgü etnik enstrümanlar olan şimşir kaşık ve bağlamayı, Moombahton ritmi ile birleştirerek orijinalliğini ortaya koyuyor.
Hikâyenin tümüne etnik trendin yansıtıldığı bu projede albüm kapağı da palmiyeler, egzotik çiçekler ve maymunlarla bezenmiş olan ressam Pelin Kırca’nın çizimleriyle dikkat çekiyor.
Frida Kahlo ve Carmen Miranda gibi egzotik ve renkli kadınlardan etkilenilen ve bu tarzın Gülşen için Bahar Kongel Fransez tarafından yeniden harmanlanıp yorumlandığı kostümler takılar ve saç şekli de yine şarkıları kadar fark yaratıyor.
Tüm söz ve müziklerin Gülşen’e ait olan albümdeki şarkıların aranjeleri de ülkemizin en önemli prodüktörlerinden Ozan Çolakoğlu tarafından yapıldı.
Bangır Bangır 29 Nisan’da müzik marketler, dijital yayın mecraları, radyolar ve tüm televizyon kanallarında müzikseverler ile buluşacak. .

İŞTE ”BANGIR BANGIR’IN” SÖZLERİ

YANIM ÇOK KALABALIK SESİN GELMİYOR BAĞIR
MÜZİK SON SES BANGIR BANGIR
AĞZI BOZUK ŞARKILAR TUTTUM SANA BİRAZ AĞIR
HAYDİ HAYDİ SALDIR SALDIR

GÜL GİBİ UYUYAN YILANI UYANDIRDIN
GARANTİ BİLDİN BENİ, HAVALANDIN
YÜREK YEMİŞ SANKİ MÜBAREK
NEYİNE GÜVENDİN EVLADIM

GÜL GİBİ UYUYAN YILANI UYANDIRDIN
GARANTİ BİLDİN BENİ HAVALANDIN
ADIN BENSİZ BURALARDA ETKİSİZ ELEMAN
SIFIR ALDIN!

YAVRUM KALDIR KOLLARINI
TESLİM OL ETRAFIN SARILI
SABRET AF ÇIKSIN SANA BEN
ÖPTÜRECEĞİM BU EVİN YOLLARINI

YAVRUM KALDIR KOLLARINI
TESLİM OL ETRAFIN SARILI
BUNLAR İYİ GÜNLER SANA BEN
GÖSTERECEĞİM KIVRAK OYUNLARIMI

Müzik Haberleri 29 Nisan, 2015 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU