Manga’nın Solisti Ferman Akgül’den Yepyeni Şarkı “Sıra Bizde”

Manga’nın Solisti Ferman Akgül’den Yepyeni Şarkı “Sıra Bizde”

Şarkılarıyla milyonların kalbinde özel bir yere sahip olan MANGA’nın solisti FERMAN, yeni şarkısı “Sıra Bizde” ile müzikseverlerle buluşuyor. En güzel gençlik şarkılarının vazgeçilmez ismi FERMAN’ın dillerden düşmeyecek yeni hitinin lansmanı 18 Nisan Cuma günü gerçekleşiyor.

Bugüne kadar söylediği şarkılar ve albümleriyle Türk Rock Müziği’nde kendine has bir yere sahip olan solist yepyeni şarkısıyla yine gündem yaratacak. Sosyal medyada (Facebook) en fazla fan sayısına sahip grup olan MANGA’nın solisti FERMAN “Sıra Bizde “ yorumu ile müzikseverlere gençliğin en coşkulu ve enerjik ruh halini aktarıyor olacak..
‘Bir Kadın Çizecektin’ ‘Cevapsız Sorular’, ‘Bitti Rüya’, ‘Rezalet Çıkarasım Var’, ve ‘Beni Benimle Bırak’ gibi birbirinden hit Türkçe şarkılara imza atan FERMAN, aynı zamanda İngilizce yorumu ‘We could be the same’ ile Eurovision’da Türkiye’ye 2.lik kazandırarak gönüllerde taht kurmuştu. Ve şimdi ise ‘Sıra Bizde’ ile tüm şarkılarında olduğu gibi yeni şarkısında da yepyeni başarılara imza atmaya hazırlanıyor.
Ferman dijital platformda yayınlanacak Sıra Bizde’nin klibi ile de çok yakın zamanda gençlere hitap edecek farklı bir çalışma ile ekranlara gelişini müjdeliyor olacak.

Müzik Haberleri 18 Nisan, 2014 4 Yorum

4 Yorum

 1. ceren

  bu şarkı süper harika çok beğendim yayınlansın her zaman

 2. ceren

  mükemmel wonderful

 3. nisa

  Gerçekten çok güzel bir şarkı insana mutluluk veriyor. Zaten Ferman’ın yaptığı hangi şarkı kötü olabilir ki??

 4. Fermanın bilinmeyen karısı :D

  maNga gibi muhteşem bir grubun, muhteşem solisti Ferman Akgül’un çıkardığı hangi şarkı kötü olabilir kizaten ? Her zaman ki gibi müthişsin Ferman’ım :)) ♥♥

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU