Sadık Karan 29 Eylül Pazartesi Saat 18:30’da Kutsi’nin Konuğu

Sadık Karan 29 Eylül Pazartesi Saat 18:30’da Kutsi’nin Konuğu

Radyo Gözde olarak sanatçıları dinleyicilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.Yeni single çalışması “Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim” hakkında ki açıklamaları ile Sadık Karan 29 Eylül Pazartesi “Kutsi ile Okyanus” programında Kutsi’nin canlı telefon bağlantı konuğu oldu.

Sadık Karan, 2013 yılında yayınladığı 4. albümü YENİ’nin ardından müzik yolculuğuna “Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim” isimli single çalışmasıyla devam ediyor. Dokuzsekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alan, sözü ve müziği sanatçının kendisine ait şarkının düzenlemesi Alper Atakan tarafından yapıldı.

Klip için özel hazırlanan, evin bir odası olarak dekore edilmiş bir platformun ve İzmir’in Ödemiş ilçesinin görsellerinin kullanıldığı klibin hikâyesinde, oyuncuların ellerinde tuttukları, şarkı sözlerinin yazılı olduğu hashtag’li (#) pankartlarla günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’daki hashtag modasına da bir göndermede bulunuluyor. Klibin sonunda ise güzel ve eğlenceli bir sürpriz izleyenleri bekliyor.

Sadık Karan Yalova Gözde Fm sohbetimizi kaçıranlar youtube kanalımızda ki videomuzdan tekrar dinleyebilir…

Gözde Haber 24 Eylül, 2014 2 Yorum

2 Yorum

  1. Kamyon Oyunu

    Sadık Karan, efendiliğini bozmayan sanatçılardan, takip ediyorum, bu güzel paylaşım içinde çok teşekkürler.

  2. İHSAN BAKSİ

    yalova devlet hastanesi patoloji labaratuvarı çalısanları için güzel bi parça rica edicektim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU