Ünlü şarkıcı İlyas Yalçıntaş yeni single’ı“Bilmece”için klip çekti.

Ünlü şarkıcı İlyas Yalçıntaş yeni single’ı“Bilmece”için klip çekti.

Son dönemin en çok dinlenen, Youtube’da izlenme sayısı yüz milyonu aşanşarkıcı İlyas Yalçıntaş, Alfa 7 Müzik’ten çıkan yeni single’ı ‘Bilmece” için klip çekti. Yönetmenliğini son dönemin gözde yönetmeni Serdar Börcan’ın üstlendiği ‘Bilmece’ için, aynı zamanda sanatçının yakın arkadaşları da olan ünlü DJ’ler, Mahmut Orhan,Aytaç Kart ve Sezer Uysal da kamera karşısına geçti.

Söz ve müziği İlyas Yalçıntaş’a ait, aranjesiBatuhan Çaldıran tarafından yapılan şarkınınklibi son dönemde başarılı çalışmalara imza atmış bir isme, Serdar Börcan’a ait. Zekeriyaköy’de çekilen ‘Bilmece’ninstyling’iise sanatçının modacı kız kardeşi Ece Yalçıntaş tarafından yapıldı.

İki sevgilinin kavgasıyla başlayan klip, çiftin köpekleri aracılığıyla karşılaşıp yeniden bir araya gelmesiyle mutlu sonla bitiyor. İçinde sanatçının gerçek, gündelik hayatından kesitlerbulunan ‘Bilmece’de, İlyas Yalçıntaş’ın arkadaşlarıyla samimi ortamını yansıtmak adına ünlü DJ Mahmut Orhan’ın evi platoya çevrildi.

Bugüne kadar yaptığı albüm ve single çalışmaları tüm platformlar üzerinden toplamda 500 milyon kez izlenen İlyas Yalçıntaş’ın, en son Mayıs ayında Feride Hilal Akın’la birlikte seslendirdiği single’ı ‘Şehrin Yolu’ parçası da Youtube’da tam 94 milyon izlemeye ulaşmıştı. Müzikal kariyerindeki başarılı grafiğini zirvede tutan sanatçı, 2019’da yayınlanacak albümünün çalışmalarına da devam ediyor.

Sanatçının ‘Bilmece’ klip ve single’ı 7 Aralık’tan itibaren tümdijital müzik platformlarında olacak.

Müzik Haberleri 7 Aralık, 2018 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU