Yalın’dan Yep yeni bir Sıngle ” Hele’Bi Başla “

Yalın’dan Yep yeni bir Sıngle ” Hele’Bi Başla “

Yalın’danYepyeniBir Single ‘Hele Bi Başla’

 

​Şarkılarıyla ​kalbimize dokunan aşktan adam Yalın, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na , söz ve müziği de kendisine ait olan yeni single’ı ‘Hele Bir Başla ile 13 Şubat‘ta sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor

 

DuyguGözlerdenGeçer

İlk albümün den bu yana  kalpten kalbe köprü kurarak hislere tercüman olan albümlere ve single’ lara imza atan pop müziğin başarılı ismi Yalın, DMC etiketiyle 13 Şubat‘ta söz ve müziği kendisine ait olan yeni single’ı ‘Hele Bi Başla’ ile sevenleriyle buluşacak.

 

İletişim çağının insanları dönüştürdüğü ,insanın dokunmaya, dokunarak barışmaya, anlaşmaya çok uzak ve aç olduğunu belirten Yalın ,“ Mesaj üzerinden duygu iletilmez. Duygu gözlerden, dudaklardan, bakıştan, duruştan ve dokunuştan geçer” diyor….

 

Sevginin ve AşkınGünü

Yeni single’ı “Hele Bi Başla” nın 14 Şubat’tan bir gün önce yayınlanacak olmasıyla ilgili olarak sevginin ve aşkın günü 14 Şubat’ın, anlaşmaya çabalamaya başlamak için en güzel gün olduğunu söyleyen Yalın, şöyle devam ediyor ; “Bir sarılabilsek, bir el sıkışa bilsek aslında aşılır en büyük engeller ve ısınır kalpler. Geç olmadan başlayalım, sarılarak…” Hele Bi Başla ”

Müzik Haberleri 14 Şubat, 2018 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU