Yazın ‘İlk Öpücüğü’ Güliz Ayla’dan

Yazın ‘İlk Öpücüğü’ Güliz Ayla’dan

Türk pop müziğinin güçlü kadın vokallerinden Güliz Ayla, iddialı şarkısı İlk Öpücük Benden Olsun’la yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yılın aşk şarkıları listesine zirveden girmeye şimdiden aday olan Güliz Ayla’nın yeni şarkısı İlk Öpücük Benden Olsun, aşıkları yüreklendiren sözleri ve hareketli melodisiyle dinleyenlerin içini ısıtacak.

 

Gençlerin yeni favorisi Güliz Ayla, baharla birlikte yazı da etkisi altına alacak olan yeni şarkısıyla iddialı bir çıkışa daha hazırlanıyor. Hareketli melodisi ile gençlerin arasındaki buzları kırıp yeni aşkların yolunu açacak olan “İlk Öpücük Benden Olsun” şarkısıyla Güliz Ayla; Nisan’dan itibaren gençleri etkisi altına alacak.

 

İlk Öpücük Benden Olsun şarkısının özellikle genç kızlara aşklarını itiraf etmek konusunda cesaret veren sözleriyle dikkat çeken Güliz Ayla, şarkılarında kullandığı kendine özgü tınılarla da fark yaratmaya devam ediyor. Eğlenceli, doğal ve rahat kişiliğinin yansıdığı şarkısıyla önümüzdeki günlerde kalbini aşka açmak isteyenlerin duygularına tercüman olacak Güliz Ayla, İlk Öpücük Benden Olsun şarkısıyla yaz gelmeden dinleyenlerin içini ısıtacak.

 

Güçlü sesi ve yorumuyla dikkat çeken Güliz Ayla, 16 yaşından beri sahne alıyor. Rock müzik yarışmalarında aldığı birinciliklerle müzik dünyasına adım atan 1988 doğumlu Güliz Ayla, kendisini neşeli ve olumlu biri olarak tanımlıyor. “Olmazsan Olmaz”  ve “Bahsetmem Lazım” şarkılarıyla çok başarılı bir çıkış yapan Güliz Ayla’nın şarkıları, kısa zamanda özellikle gençlerin diline pelesenk oluşuyla öne çıkıtı.

Müzik Haberleri 6 Nisan, 2016 1 Yorum

1 Yorum

  1. Emre

    Ne zaman cikicak bu sarki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU