Yılmaz Taner 18 Aralık Perşembe 18:30’da Kutsi’nin Konuğu

Yılmaz Taner 18 Aralık Perşembe 18:30’da Kutsi’nin Konuğu

Dinleyicilerle sevilen sanatçıları buluşturmaya devam ediyoruz. Murat Dalkılıç prodüktörlüğünde ilk albümü “Misafirperver” de üçüncü klibini ‘Ben Yaşarım’ şarkısına çeken Yılmaz Taner 18 Aralık Perşembe saat 18:30’da Kutsi ile Okyanus programında Kutsi’nin canlı telefon bağlantı konuğu oldu.

Yılmaz Taner’in ilk albümü olan “Misafirperver”deki şarkılar kliplenmeye devam ediyor. Murat Dalkılıç prodüktörlüğünde hazırlanan ve geçtiğimiz yaz Promore Production etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan albümün, üçüncü klibi “Ben Yaşarım” adlı şarkıya geldi. Merve Özbey, Nezih Üçler ve Hande Özkaş’ın vokallerde Yılmaz Taner’e eşlik ettiği şarkıda yaşanan derin bir aşk acısı anlatılıyor.
Söz ve müziği Yılmaz Taner’e düzenlemesi ise Gökhan Holat’a ait olan duygusal şarkının klibini ise son dönemin başarılı yönetmeni Hasan Kuyucu çekti. İstanbul Edition Otel’de ve Levent sokaklarında gerçekleşen çekim 14 saatte tamamlandı. Yılmaz Taner’in yepyeni klibi olan “Ben Yaşarım” müzik kanallarında ve sosyal platformlardaki yerini aldı.

Yılmaz Taner Yalova Gözde Fm Sohbeti ni kaçıranlar youtube kanalımızda hazırladığımız videomuzdan tekrar dinleyebilir.

Gözde Haber 17 Aralık, 2014 Yorum Yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAFTANIN VIDEOSU